[]

Biontech aşısından sonra göğsün sol tarafında ufak bir sızı normal mi?

Merhaba arkadaşlar,

1 saat kadar önce Biontech aşısı oldum. Göğsün sol tarafında, yani kalp civarında yeni yeni belli belirsiz bir ağrı başladı. Normal mi sizce? Kolum falan ağrımıyor.


 
sözlükte bahsedenler vardı. Ekstrem bir şey olursa hastaneye gidin siz yine.


  • nhk ni youkosu  (16.06.21 15:54:15) 
psikolojik olabilir fakat devam etmesi halinde doktora görünün.


  • false pretension  (16.06.21 19:49:45) 
@inatçı bende de yanma gibi bir sıcaklık oluyor aynı noktada 2 3 saniye sürüp geçiyor.


  • Raymalifalitiko  (16.06.21 20:41:06) 
normal


  • tchuck  (16.06.21 21:08:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.