[]

bilgisayar toplamak için güvenilir site / ekran kartı meselesi

inventus var bildiğim, başka sayabilir misiniz? orada da ekran kartı yok nerdeyse. bu ekran kartı olmaması genel bir sorun mu acaba? yani rtx 3070 e 15bin fiyat çekiliyor, 2000 ler falan hak getire. evde modelleme ve render için iblgisayar toplayacağız, ekran kartı diğer bileşenlerden daha fazlaya geliyor.
 
itopya flan var ama ekran kartı kıtlığı var şu an. ya hazır sistem alacaksınız, ya da 2.el ama pahalı oldular artık maalesef.


  • valkin rockefeller  (16.06.21 01:35:05) 
Kripto madenciliği ve çip kıtlığı nedeniyle 2022 ye kadar ekran kartı kıtlığı devam.


  • Mistyimage  (16.06.21 02:10:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.