[]

Aile hekiminden Biontech randevusu alınır mı?

Merhaba arkadaşlar,

MHRS'de aile hekiminde günde 2 tane Biontech randevusu alınabiliyor görünüyor ve yarına ikisi de boş. Alsam mı? Aşıyı aile hekimliğinde veya hastanede olmanın bir farkı var mı? Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.


 
Farkı yok.


  • helena  (16.06.21 01:13:23) 
ben öyle yaptım, gayet boştu hızlıca hallettim. Eğer İstanbul'daysan merkezi yerlerdeki hastaneler aşırı doluymuş sırası gelmeyen bile gidiyormuş ondan kaçmak için iyi olur.

aile hekiminin tek olası sorunu 6 kişinin gelmemesi olabilir ki sanmıyorum pek.
  • nhk ni youkosu  (16.06.21 01:19:21 ~ 01:19:44) 
aklıma takılan bir şey var, bu aşı normalden daha düşük ısılara düşebilen soğutuculara ihtiyaç duymuyor muydu? aile hekimliğinde bu tip soğutuculardan var mı?


  • issiz karga  (16.06.21 01:21:03) 
@nhk ni youkosu Ankara'dayım. Bu arada tek olası sorunun 6 kişinin gelmemesi derken?

@issiz karga Şöyle bir şey buldum:
www.ntv.com.tr
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (16.06.21 01:27:56 ~ 01:30:14) 
6 kişi tamamlanmadan yapmıyoruz diyorlardı ilk başlarda bir sonraki randevudakilerin gelmesini bekleyenler falan vardı. Sulandırdıktan sonra bekleme ömrü 5-6 saate düşüyor çünkü.


  • nhk ni youkosu  (16.06.21 01:39:19) 
sağlık ocağı büyükse soğuk zinciri koruyabilecekse veriyor. illa kendi aile hekiminize bakmayın diğer sağlık ocaklarına bakın.


  • mikahakkinen  (16.06.21 10:03:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.