eskiden dinlediğimiz sonra unutulan şarkıcılar

kimler vardı? amatör şarkılar da dahil.

taner vardı mesela ben çok severdim, hatırlar mısınız? 2001 senesi falandı sanırım. affetmedim kendimi diye bir şarkısı vardı bir ara çok popülerdi sonra yok oldu. o tarz. çağrı vardı bir de, bir sigara içimlik daha kal şarkısı vardı onu da çok severim. biraz daha ünlü olarak, irem vardı. onur koç diye gitar çalan bir çocuk var bir de. ey gidi.

o tarz. nostalji modumdayım da bugün.

affetmedim kendimi: www.youtube.com

Hazal-elden yar olmaz vardı

  • suicides underground  (15.06.21 22:57:31)
Meral zuhal ikilisi vardi Late 70 early 80 lerde

Ajlan mine’nin minesi vardi. Ajlan vefat etti ama cok severdim rahmetliyi
  • exlibris  (15.06.21 23:05:54)
zeynep ugurlu diye bi kiz vardi yaptimsa istedim yaptim diye bi sarkisi vardi. sarkiyi kendisi bile unutmus olabilir ama ben hala ara ara acar dinlerim :)

o donemin cok var oyle "one hit wonder" sarkicilari. ilk aklima gelenler akin, bbg tarik, sibel bilgic, rengin, jale... daha uzar gider bu liste. 90lar turkce pop kalp ben :)
  • in vino veritas  (15.06.21 23:53:21)