[]

Çekilişten Kazanılan araç alınır mı ?

selamlar,

1-2 gündür araç ile ilgili surekli soru soruyorum ve cevaplarınızdan dolayı tesekkur ederim. Butcemden dolayı ve 0 da araç almak isteidğim için bazı modeller dısına cıkamıyorum. Aşağıdaki araç çekilişten kazanılmış ve sadece 40 km kullanılmış. 157 ye kadar da indi. İlk defa sıfır bir araç alıcam ve nelere dikkat etmeliyimi, çekilişten kazanılmış bir araçta sonradan vergi vs cıkar mı ? bu konuda düşüncelerinizi rica ediyorum.

teşekkürler..
www.sahibinden.com

 
vergileri ödenmeseydi teslim edilmezdi zaten.


  • sutlu nescafe  (15.06.21 21:25:01) 
Ruhsatı plakası alınmış, diğer 2.el araçlardan bir farkı yok.

Ama nacizane tavsiyem piyasada daha bol bulunan, daha çok tutulan bir modele baksanız daha iyi bir yatırım olur.
  • John Bloor  (16.06.21 10:16:57) 
John +1
Biraz gezen biriyseniz bir sure sonra bu arac Buyuk ihtimalle sizi tatmin etmeyecektir. Model degistirmek istediginizde elden cikarmakta zorlanabilirsiniz.

  • Kirmizibavul  (16.06.21 12:25:04) 
bu araca sıfır yerine az kullanılmış ikinci el muamelesi yapacaksınız. Yani yine bir ekspertize götüreceksiniz, sonrasında çok bakmanız gereken bir şey yok.


  • burfak  (16.06.21 12:30:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.