[]

Elektronik bahtsızlık/şanssızlık

Genel olarak bahtsız olsam da elektronik aletlerde çok şanssızım. Bilgisayar alırım bir bir belirli yerleri bozulmaya başlar. Telefon alırım aynı. Çamaşır makinesi aynı. Sizde durumlar nasıl?
 
Sen bahtsız değilsin, ürünler kalitesiz.
En büyük firmalar bile dandik ürün yapıyorlar Türkiye için.

  • vizivozo  (15.06.21 18:22:17) 
dilimi ısırarak yazıyorum, bu konuda çok şanslıyımdır. vestel marka beyaz eşyalarımı 13-14 senedir kullanıyorum. vestel dersin bir de. bilgisayarım ve televizyonum 10 senelik. telefonum 6 sene. genel olarak hiçbir şeyim bozulmuyor. ekstrem örnek olarak, geçenlerde epilasyon aletini düşünüyordum ne kaliteli çıktı diye, annem teee ben liseye başlarken almıştı :D
telefonum hariç bunların hiçbiri tamir görmedi bir de.

  • istanbul kanatlarimin altinda  (15.06.21 20:12:18) 
Ben de böyleyim. Bilgisayar aldım. Almadan önce kesin bi sorun çıkacak diye düşündüm, sorun çıktı. Kasası yamuk mu üretilmiş, bataryası mı şişmiş, bilmiyorum. Şimdi iadeyle değişimle uğraşıyorum.

Sırf bu sorunla şu an uğraşmamak için daha ucuz modellere baktım, 1-2 yıl kullanayım da öyle çöp olsun olacaksa diye, işimi görecek bir şey bulamadım.
  • fadetoreality  (15.06.21 20:13:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.