[]

polonya vizesi hakkında gün sorusu

10 eylül 2021-10 mart 2022 arası tam 6 ay staj yapacağım polonya'da (erasmus staj, öğrenci olarak). ancak 1 eylül'de gidip kalacak yer ve ıvır zıvır işlemlerini halletmek istiyorum. bu yüzden sağlık sigortamı 1 eylül 2021-20 mart 2022 tarihleri arası yaptıracağım. merak ettiğim şey, yaklaşık resmi belgede başlangıç tarihi 10 eylül görünen bir staj için 1 eylüle vize verirler mi? konsolosluğa ulaşamadığım için buraya yazıyorum.
 
vermeleri lazım, bilet ve kalacak yer rezervasyonlarını vs göster 1 eylül olarak.


  • reanarchy  (15.06.21 13:32:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.