[]

alman (f) ev arkadaşlarına istanbul'dan hediye sorusu vol. 2

merhaba,

iki alman ev arkadaşım var. istanbul'a kısa bir süreliğine geleceğim ve onlara bir şey getirmek istedim.

geçen sene başka ev arkadaşlarım vardı, onlardan birine fındık ezmesi aldım -çok sevdi- ve kızlardan biri için bu jokeri kullanacağım.

diğeri için ne alınabilir? yemelik bir şey olmasa daha iyi sanki.

 
www.aydanoner.com
Ben bir grup Amerikalıya şuradaki cam nazarlıklardan aldım renk renk, buraya özgü ama modern tasarım olduğu için çok tatlı hediye oldu.

  • kobuzchu kiz  (15.06.21 11:47:31) 
üzerinde etnik desenleri olan bir bez çanta almıştım alman ev arkadaşıma. çok sevmişti.

m.trendyol.com
  • istanbul kanatlarimin altinda  (15.06.21 12:32:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.