[]

Aşı özelde mi devlette mi

Hangisini seçtiniz
 
İşyerime çok yakın devlet hastanesi olduğundan devleti seçtim.

Aynı aşı nasılsa
  • dre mithatoğlu  (15.06.21 08:36:10) 
Gece randevusuyla devleti sececegim. Hastalanmadikca gunduz hastane kalabaligina girmem.


  • invictae  (15.06.21 08:46:29) 
Birini devlette ve iş çıkışında, ötekini özelde ve öğle arasında oldum. Hiçbir farkı olmadı ve iki taraf da kalabalık değildi.

@invictae, sizin gibi düşünen iki yakınım o saatte (21.00 gibi) gitti ve çok kişi öyle düşündüğü için daha bir yığılma olmuş. Belki bizimkilere denk gelmiştir ama aklınızda olsun.
  • mor bembombom  (15.06.21 09:21:32) 
evime yakın özel ve devlet vardı ama daha az kişi olur düşüncesiyle ve bi tık da konforumu düşünüp akşam saatleri özel seçtim.


  • makarnavodka  (15.06.21 10:13:35) 
Kaynak olayım. Özelde aşı hizmeti için ücret talep ediliyor mu?


  • neysene  (15.06.21 10:53:57) 
@neysene, hayır.


  • mor bembombom  (15.06.21 11:35:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.