2.el kitap kiralamak istiyorum.Yardım?

Merhaba arkadaşlar, cuma günü 6 aylık askerlik görevime başlıyorum.
Bu süreçte okumak için bolca kitaba ihtiyacım olacak.
Ancak yeteri kadar kitabım bulunmuyor.
Makul fiyata 6 ay süresince bana özellikle bilim-Felsefe grubunda olmak üzere kitaplarını kiralayacak var mı?
kitaplarımızda iyi bir şekilde bakacağımı,yine de oluşacak herhangi bir hasarda bedelini telafi edeceğime söz veriyorum.

Neden satın alma değil de kiralama derseniz, satın alırsam pek fazla kitap alamıyorum.Kiralayacağım kitaplardan beğendiklerimi zaten görevim bitince satın alacağım.
Ben de bu yüzden bu yola başvurdum. teklifleriniz için yeşillendirebilirsiniz.
Bütçem 70-80 TL arası ve minimum 15 kitap şartım var.
İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Selam. Askeriye içerisine her kitabı sokamıyorsunuz. Bunun bilincinde kitaplar seçilmeli

  • sonuncu nokta  (15.06.21 07:05:45)
Ben tek kitap ile gittim ama kitapsız kalmadım. Koğuşta, bölükte her tür kitabı bulup paylaşıyorsunuz. Hatta komutan bir valiz kitap koydu, "isteyen istediğini okusun" dedi. Yani diyeceğim, ağırlık yapmana bile gerek yok. 3 kitap al yeter.

  • prole  (15.06.21 09:34:08)
İzinsiz ya da habersiz sokulan kitaplar başınızı ağrıtabilir, normal şartlarda en azından bölük astsubayına onaylatarak kitap sokabiliyorsunuz galiba, ben askerdeyken bölük astsubayı sesini çıkarmazdı, hatta bazen okumak istediği kitaplar var mı diye sorar, ödünç alır iade ederdi, uygulama gittiğiniz yere göre değişecektir...

bizde de oldukça fazla ve çeşit kitap dolaşırdı ortalıkta, içeride okumak için kitap bulabilirsiniz büyük ihtimalle...

ben İstanbul'da yaptım ve her çarşı izninde Kadıköy'e inmiştim, Akmar pasajından kitaplar alıp beğenmediklerimi bir sonraki çarşı izninde takas edebilmiştim (buna rağmen dönerken 2 valiz kitapla döndüm), bütün kitapları giderken yanınızda götürmektense gittiğiniz yerde takas imkanı varsa o şekilde daha rahat edebilirsiniz...
  • arpaci kumrusu  (15.06.21 13:23:18)