[]

Özel Hastane Reçeteli İlaç

Özel hastanede doktor Tacrolin krem yazdı, eczaneye gittiğimde "işyeri hekiminiz yazarsa uyguna alabilirsiniz" dendi. İşyeri hekimi yazdı, bu sefer eczacı "özelde yazılmış, anlaşmalı olması gerekiyor" diyor. Bu ilaç özelinde sanırım herhangi bir indirim uygulanmıyor doğru mudur?


Not: Özel sağlık sigortam var.

 
eczanenin sgk dışında sizin sağlık sigortanızla anlaşması yoksa sigortanızdan faydalanamazsınız, sözleşmeli bir eczane bulmanız gerek. sgk içinse; 2 kutuya kadar yazılan tacrolin'i tüm hekimler reçeteleyebilir.


  • fenoksibenzamin  (17.06.21 21:30:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.