[]

adana krakow arası seyahat

eylülün ilk haftası adana'dan krakowa gideceğim. daha önce gittiğimde adana viyana uçakla, viyana krakow otobüsle gittim. şimdi bu rota çok pahalı. (6 aylık gideceğim için valiz hakkı da önemli benim için o yüzden thy bakıyorum). adana lviv arası buldum 900 küsür tl ye, şu anda en uygun o görünüyor. sizin bildiğiniz daha uygun, ucuz bir yol var mıdır? (farklı havayolu şirketleri ya da rotalar olabilir).
 
bunu yaptiginizi varsayiyorum ama istanbuldan baksaniz? adana-istanbul yolculugu illa ki yolculugun benzer bir ayaginin avrupa'da gecmesinden daha ucuz olacak.


  • hot potato  (14.06.21 21:29:05 ~ 21:30:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.