[]

Aşı sırası gelmeyen kaç kişi kaldık

30lara ne zaman iniyor ya, bütün 40’lıklar aldı oldu aşısını bize dibi kalacak :/
 
30'lara ineli çok oldu. 36 yaşındaki arkadaşım aşı oldu.


  • uyecik  (14.06.21 19:28:43) 
kime nasil cikacagi anlasilamiyor. Resmi sınır 40 su anda. esim ve ben, yaslar 37, henuz cikmadi. il istanbul.


  • robokot  (14.06.21 19:29:47 ~ 19:30:22) 
Sıra gelmeyi geç, 9 yıldır diyabet hastasıyım, e-nabız'da "öncelikli sırada değilsiniz" diyor. Herhalde virüs bulaştıktan sonra öncelikli olacağım.


  • Avoiding The Puddle  (14.06.21 20:17:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.