Institut Français

kurs alan var mı, varsa memnun mu?

30 saatlik online kurs 790 tl* imiş. çok mu, normal mi? çoksa, Institut Français alternatifi nereler var? özel hoca daha mı mantıklı? öyleyse, öneriniz var mı?

teşekkürler!

*kitap vs dahil değilmiş fiyata.

2 gün önce görüştüm ben de, sınava girip başlayacağım. Editlerim başladığımda

  • spacevan  (14.06.21 20:34:54)
Ben b1 seviyesine kadar gittim. Kitapları da baya pahalıydı ve kur başına yanlış hatırlamıyorsam 1200 lira vermiştim en son. Ama eğitimi güzeldi yine de. Bol bol pratik yaptırıyorlardı ders içinde verdikleri kağıtlarla.

  • epleindebisous  (14.06.21 20:56:46)
if'in eğitimi güzeldir. üzerine düştüğünüzde kursunu aldığınız seviyeyi öğrenmeme imkanınız yok.

alternatif olarak galatasaray üni'nin kursları vardı ben okurken, şimdi ne durumda bilmiyorum, bi bakılabilir.

özel hoca isterseniz yönlendirebileceğim bir arkadaşım var. dilerseniz iletişim bilgilerini verebilirim. uzun süredir hocalık yapan, 3 sene fransa'da, bir süre de kongo'da yaşamış olan dile çok hakim bir arkadaş.
  • durbikonusucaz  (14.06.21 21:50:54)