[]

Beylikdüzü Saç Ekimi

Beylikdüzü Acıbadem de saç ekimi yaptıran var mı?
Klinikten ziyade özel hastane daha kaliteli geliyor fakat fikrim yanlış da olabilir.

Saç ekimi yapıldıktan sonra belli olsun istemiyorum. Her yerde reklamlar fışkırıyor 3500 tl Saç ekimi vs. İyide yüzlerce seçenek arasında kimi seçeceğiz.

 
özel hastaneler kendileri yapmak yerine odaları kliniklere kiralıyorlar. acıbadem de genel olarak emphair ile çalışıyor. saç ekim sonuçları diye bir forum sitesi var oradan paylaşım yapanlara bakabilirsiniz.


  • duyulmasi gerektigi kadar  (14.06.21 13:54:16) 
genelde asistanlar teknisyenler giriyor böyle saç ekim ameliyatlarına. direkt doktorun girdiği 6500-8000 TL arası fiyat çeken bir yerde yapmıştı tanıdığım çok memnun kaldı


  • hsktr  (14.06.21 14:49:19) 
Merhaba; eşim için biz de araştırma halindeyiz. Netleştirince bana da bilgi verebilir misiniz? Saçtaki seyreklik durumuna göre önce kaç greft gerekli olduğu belirleniyormuş ve buna göre fiyat veriyorlarmış bildiğimiz kadarıyla. Ayrıca, en az üzerinden 1 sene geçen kişilerden doğru bilgi alınabileceğini düşünüyorum. Çünkü gerçekten sabır işi ilk 3 ayda %30 civarı ilk 6 ayda %50-60'ı, 1 yılın sonunda da çıkabilir durumda olanların %100'ü çıkıyormuş ki; bu %100 olarak belirtilen miktar örneğin 5000 greft ekim yapıldıysa %40'ı da olabilir.


  • snd88  (14.06.21 16:19:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.