Bbclearning English vs engvid

Merhaba

Upper intermediate İngilizcem var ama önümüzdeki altı ay ingilizce çalışacağım

Bu zamanı harcarken bir programı baştan sona takip edeceğim

Bbclearning englishi mi takip edeyim baştan sona

Yoksa youtubeda engvid videolarını mi takip edeyim
yada başka tavsiye edeceğiniz bir program var mı

Altı ay takip edeceğim tesekkurler

ne amacla bu sitelere yoneldiginizi belirtirseniz daha dogru bir yonlendirme yapilabilir, grammar calismak icin ingvid, listening ve vocabulary icin bbc learning daha mantikli mesela.. tam olarak odak ne olacak bu 6 aylik surecte? sinav hazirligi mi, eski bilgilerin ustunden gecip pekistirmek mi, okuma-yazma pratigi mi? daha spesifik olabilirseniz yardimci olmak kolaylasir..

  • mecik balit  (13.06.21 23:52:01)
Amaç eski bilgilerin üstünden geçmek ve upperi advance seviyeye çıkarmak. Kelime eksiği çok fazla onu tamamlamamak

Teşekkürler cevap faydalı oldu
  • seyyar satıcı  (14.06.21 05:15:51)