[]

Kindle

Merhaba;

Annem koku alerjisi sebebiyle kitap okuyamadığı için tablet almak istiyor. Ben sadece kitap okumak için kullanacağından kindle daha uygun olur diye düşündüm. Ama 6'' ekran yeterli olur mu emin değilim.

60 yaşın üzerinde biri için, 6'' ekran küçük kalabilir mi?

Ailesinde benzer deneyimi olanlar paylaşabilirse sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

 
kindle üzerinde yazıları büyütsen bile yeteri kadar sığıyor ekrana, 6 inch bence yeterli olur.


  • nahtoderfahrung  (13.06.21 20:32:32) 
küçük kalmaz. ilk başta öyle düşünüyorsun ama çok ergonomik. yazı büyütme ve küçültme de var. pw4 öneririrm. tablet sakın almayın. kitap okunmaz onda. gözleri mahveder.


  • xrated  (13.06.21 21:05:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.