[]

Iphone hizli sarj

Olayina gecmek istiyorum. Elimdeki iphone 18w hizli sarji destekliyor. Fakat ne hizli sarj kablosu var ne de hizli sarj adaptoru. Bu iki urunu ucuz yollu nasil cozerim? Amazon, hepsiburada gibi yerlere baktim ama fiyatlar cok ucuk. Uygun yollu cozumu nasil olur?
 
www.amazon.com.tr

ben bu ürünü satın aldım. kutudan şarj aleti çıkmamıştı. telefonu aldığımdan beri bunu kullanıyorum. çok hızlı şarj ediyor. memnunum. kutudan çıkan USB-C - Lightning ile şarj ettiğinden dolayı ekstra kablo da almadım. eğer kablon yoksa kablonun orijinal olmasını tavsiye ediyorlar.

edit: telefon = iphone 11
  • ilgeru  (12.06.21 22:27:06 ~ 22:29:21) 
@ilgeru ben de iphone 11 için sipariş vereceğim fakat nette bazı forumlarda falan bu şekilde şarj etmenin telefonun pil sağlığını bayağı düşürdüğünü yazıyor acaba ne kadar doğru? Apple aynı orjinal kendi ürününü 199 tl’ye satıyor galiba oradan almak daha mantıklı değil mi?


  • bi anlatabilsem dunya degisir valla bak  (13.06.21 13:33:01) 
@bi anlat

dediğiniz apple ürünü 20W benim attığım 27W. Burada fark var. Üstelik ben bu ürünü yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve telefonumun pil sağlığı hala %100. Telefonu şarj ederken hiç kullanmadım, belki ondandır ama şarj aleti kaynaklı sıkıntı olsaydı burada olurdu diye tahmin ediyorum.
  • ilgeru  (14.06.21 22:19:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.