[]

diyetisyen

merhabalar

1.80 boyunda 83.8 kilo erkeğim.hafif bir göbek bölgem var.ideal kilom 75 miş.diyetisyenle göbek bölgemden kurtulup ideal kiloma inebilir miyim?

bir de diyetisten spor programı veriyor mu?

şimdiden teşekkürler

 
İdeal kilo zımbırtıları çok eskide kaldı artık. Yerinizde olsam biraz araştırma yapar, kendi beslenme düzenimi kendim ayarlardım.


  • ruhen hastayim ben  (12.06.21 21:37:42) 
İnersiniz. Diyetisyen olabilecek kilo aralığını ve sağlıklı yağ yüzdesini söylüyor. Ben pandemi zamanı diyetisyene gittim, spora gitmem diyince günde şu kadar şu hareketleri evde yap, her gün bir de yürü demişti. Aktif efor harcayan spora gitseydim daha farklı olurdu. Bir spor hocası gibi program vermiyorama genel bir şeyler söyleyebiliyor. Ben bir ay dizimi sakatladığım için spor yapamadım ona rağmen sıfır spor ile 9 kilo verdim.

Bölgesel incelme zor bir şey ama yağlar belli bölgede olunca, diyetle beraber zaten o bölge önce gidiyor.
  • jazzabel  (12.06.21 22:20:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.