[]

The Walking Dead izlemeye devam edeyim mi?

En son 8. sezon 9. bölümü izlemişim.

İlk birkaç sezonu çok heyecanla izlemiştim, en son dayanamayıp bırakmıştım.

9. ve 10. sezon nasıl, izlemeye değer mi? Yoksa yine saçma sapan mı devam ediyor?

 
ben 9'un başını izleyip bıraktım. diziyi üç-dört tane topluluğun arasında sıkıştırdılar. aynen çizgi roman da öyleydi, sonralara doğru tekrar etmeye başladı ve baktılar ki bir yere gitmiyor, bitirdiler. izlemediysen fear the walking dead'in ilk 3 sezonunu izle. onunda 3'ten sonrası sıkmaya başlıyor.


  • malheiros  (11.06.21 16:29:08) 
Bence etme.
Ben de azalan bir heyecan ile 6 veya 7’ye kadar izlemiştim. Spoilerden okuduğum kadarıyla düşman bul, her sezon 1-2 kayıp ver devam et zinciri kırılmış değil. dizi tamamen bitince başlayacağım ben.

  • Deathrow  (11.06.21 16:29:23) 
yarıda bırakmayı sevmediğim için ben ediyorum. 1 defa ilk sezonlarda bırakmıştım sonra tekrar başladım vs. bence et ya. atmosferini vs. seviyorsan sırf o post apokaliptik atmosfefr için bile izlenir.


  • fff02561  (11.06.21 16:36:41) 
Ben 8 sezon izleyip bırakmıştım. Sonra bir arkadaş 8 ya da 9. szon hakkında bir spoiler verdi. Acayip merak ettim. Tekrar başladım. Hiç de beklediğim gibi çıkmadı. Her sezon bir 'villain' bulup uzatıyorlar diziyi. Artık yerli diziye döndü. Arkaplanda şarkı çalıyor, uzun uzun bakışmalar, sarılmalar falan. eeeh eytere bea dedim sonunda ve 10. sezonda bıraktım.


  • himmet dayi  (11.06.21 16:39:10) 
Can sıkıntısından izlemeye devam ediyorum. İzledikçe canım daha çok sıkılıyor.


  • ultranil07  (11.06.21 16:59:15) 
devamlı bir yerleşke buluyorlar. tam oraya alıştıkları sırada bir villain çıkıyor, ana gruptan bir iki kişi ölüyor. bol kanlı bir sezon finali yapıyorlar. bir iki sezon sonra yine aynı terane. 7'de mi ne bıraktım ben de.


  • sir gawain  (11.06.21 17:08:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.