[]

Elimde oluşan kesik

Yalnız yaşıyorum ve bu sabah uyandığımda bi kaşıntı hissederek elimi elime götürdüğümde elimde derince bir kesik, kanamış ve de etrafında kızarıklık olduğunu fark ettim. Başta sivrisinek ısırığı nedeniyle kaşımış olabileceğimi düşündüm, fakat kaşıyarak oluşabilecek bir yara değildi, zaten tırnak yok. Pet sahibi değilim. Daha sonra yatakta cam parçası gibi bir şeyler aradım, ancak gözüme takılan tek şey yastık yüzünün ve çarşafın kanlanmış oluşuydu. Sizce ne olabilir?
 
garip, birkaç gün önce benim de avuç içimde benzer bir şey oldu. kanamamıştı çok ama yine de kesik vardı. halen daha izi var yani.

uyurken üzerinde şort vs varsa onun fermuarı yapmış olabilir diye düşünüyorum.
  • reanarchy  (11.06.21 08:39:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.