[]

İsmail saymaz neden akp’yi düzeltip ak parti diyor?

Televizyon yayınında akp diyecekken düzeltip ak parti yaptı. Uyarı mı veriyor akp, televizyon kanallarına? Zamanında fetullah gülene hoca eklemeyene de yapıyorlarmış sanırım.
 
AKP, Ak Parti olarak anilmaya cok dikkat ediyor ve bu konuda ciddi baski yapiyor.


  • cleric  (11.06.21 01:47:14) 
Otoritenin çizdiği sınırlar içerisinde muhalefet yapmaya çalışan kişinin sınırı geçmeme çabası işte. Kendisine verilen rolün dışına çıkmak istemiyor yani.


  • j r r tolkien hayrani  (11.06.21 03:30:07) 
dünün cnn yüzleri bugün neden halktv de birgünde sözcüdüyse aynı sebepten.


  • Efoody  (11.06.21 03:48:11) 
Akplilerin kanallarında muhalif olarak çıkabilen sayılı insan var. Bunu belli saygı kurallarını ve bazı kırmızı çizgileri aşmayarak sağlıyor muhtemelen. Kendi de bazen söylediği ya da girdiği bir tartışma için 2-3 ay kesik yediği olduğunu söylüyor. Ben samimiyetine inanıyorum.


  • baal  (11.06.21 06:19:17) 
Daha düne kadar gülen hakkında Fethullah veya feto dedigin zaman akpliler seni sert dille uyarıyordu ve tehdit ediyordu hoca efendi diyeceksin diye.. Zihinlerde saygı ibareli algı oyunu oluşturuyorlardı.
Niye çünkü AKPyi kuran kadrolar bizzat feto.

Şimdi ak parti tanımına gelelim. Ak kelimesi saf temiz anlamına geliyor. Bu akpliler ise bilerek ak parti dedirttirip zihinde algı oyunu oynuyorlar. Muhalefet bir insan akpnin ak olmadıgını bildigin için özellikle "ak parti" gibi bir kullanımdan kaçınır. AKP der geçer. Yani ak parti yerine AKP dersen muhalefet cephesine geçmiş oluyorsun. Bun yüzden insanlarda korku var.
  • limonlu eksi  (11.06.21 07:47:15) 
tv de varolmak için rahatsız etmeden gitmen lazım. saymaz dikkat ettiğinden tvlere çıkıyor. akepe deseydi işi zordu.


  • mikahakkinen  (11.06.21 15:42:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.