[]

Euro 2020 şarkısı için görsel

Merhaba.
Biz bir şarkı yazdık, altyapı hazırladık, çokseslendirdik.
Ama taraftarlar veya holiganlarla veya ünlü birileriyle kaydetmek yerine çocuklara söylettik. Yarın yayınlayacağım her yerde.
Güzel bir iş çıktığını düşünüyorum.

Çocukların çerçeveyi oluşturacağı bir video düzeni düşünüyorum.
Ortadaki nispeten daha büyük fotoğraf/resim sabit olacak.

Bu foto/resim ne olabilir milli takıma ait olan?
Copyright sıkıntısı da yaşatmayan, kullanması serbest olan?

Teşekkür ederim.

 
Elinize sağlık öncelikle,
Çok çok çok klasik ama Türk Bayrağı veya Milli Takım Forması olabilir.

  • paramolacak  (11.06.21 06:09:49) 
Elinize sağlık, burada da paylaşırsanız dinleyelim biz de..


  • snd88  (11.06.21 08:38:56) 
  • la traviata  (11.06.21 09:03:29) 
@la traviata yeni izleme fırsatı buldum. Çok beğendim, emeğinize sağlık.


  • snd88  (14.06.21 16:23:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.