[]

MS Word sacmaliklari... bu nasil cozulur?

Benden farkli birinin yazdigi raoru yeni bir sablona gecirdim uzerine guncelleme yapiyorum ama benden once yazan salak sanirim tum datalari copy-paste yapmis? bir cumleyi kalin yapmam lazim ama butun dokuman kalin punto oluyor font degistirmem lazim butun dokuman degisiyor. her seferinde CTRL+Z mi yapacagim?b o kadar sinir oldum ki anlatamam... bir caresi var midir bu salak dokumanin?




 
Stillerle ilgili olabilir. Normal stile alıp değiştirmeye deneyin

support.microsoft.com
  • playing star again  (11.06.21 01:05:12) 
ya sacmalik da orda. alelade bir cumleyi kalin yapiyorum stilin kendi de degisiyor?


  • nefertarii  (11.06.21 01:14:50) 
O zaman metni bir yere (mesela gmail) plain text olarak yapıştırın sonra yeni bir word dosyası açıp ona geçirin.


  • playing star again  (11.06.21 02:15:59) 
eksiduyu.ru

benim verdiğim cevabı kontrol et.
  • himmet dayi  (11.06.21 07:57:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.