[]

Araç hoparlör önerisi

Herkese merhabalar.
Arka tarafta 13cm'lik yuvalara takılmak üzere, oto hoparlör öneriniz var mıdır? Estetik açıdan başka hoparlör ya da tesisat olmayacak, o yüzden olabilecek en iyi verimi alabileceğim bir ürün arıyorum.

Teşekkürler.

 
Verebilecek en iyi verimi verecek hoparlörü alırsanız eğer, müzik sisteminiz bu hop'u besleyebilecek kapasitede mi?

Yani önce aracın müzik sisteminin çıkış güçlerini bilmemiz lazım, genel olarak kullanılan entegreler bellidir. 4x45 watt ortalama araç radyo çıkış güçleri.

Aracınızda anfi var mı mesela?
  • John Bloor  (11.06.21 10:20:43) 
Pioneer SPH 10 BT, bunun dışında bahsettiğim gibi ek herhangi birşey yok.


  • evilliances  (13.06.21 07:06:25) 
4x50 watt diyor çıkış gücüne, RMS değeri 50 watta kadar olay bir hoparlör seçebilirsin bütçene göre.


  • John Bloor  (14.06.21 10:44:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.