[]

Konuşma kaydedici program

Yaptığım görüşmeleri tekrar dinlemek amacıyla benzer birkaç tane call recorder benzeri program yükledim ama ses dosyalarını aac uzatılı olarak kaydeden de oldu, hiç kaydetmeyen de oldu.

aac uzantılı ses dosyasını çalıştıran vlc player gibi programlar da işime yaramadı.

Böyle programlar kullanıp memnun kalan var mı ve hangisi ?

 
Android 9'dan sonra, güvenlik nedeniyle, Google ses kaydetmeye izin vermiyor. Bu yüzden programlar çalışmıyor.
Benim honor marka gibi, bazı telefon markaları, kendi içinde ses kayıt yapıyor. Ancak öyle bir telefonla yapılabilir şu an.
Yinede app store'da deneyerek daha iyi çalışanını bulabilirsin.
  • etna  (10.06.21 23:20:55) 
android9 telefonumda axet's call recorder çalışıyor root vs. yok stock androide yakın nokia8 stock rom.
boldbeast de çalışıyordu ama ücretli bir uygulama

telefon rootluysa axet'i magisk modüllerinden sistem uygulaması olarak da yükleyebilirsin ikinci telefonumda da kullanıyorum o da android 10 ama custom rom. lineage yüklü.

store üzerinde daha iyisini bulman da zor google görüşme kaydına karşı olduğundan. mesela axet store'da yok boldbeast daha kısıtlı vs. apk olarak indirip kurman lazım.
  • konetsu  (11.06.21 00:31:45 ~ 00:32:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.