[]

Yazlikta internet

Merhaba, babam bir bucuk sene once evlerindeki interneti yazliga tasitti ancak internet calismiyor. O gunden beri hic calismadi. Babam kac kez aramis, servis gelip bakicak falan demisler kimse gelmemis de. E babam da sonunda pes etti, bi bucuk senedir odemeye devam ediyor o ayri bir sorun.

Neyse, sonuc olarak yazlikta internet yok. Eskiden turkcellin vinn'i vardi, boyle yanimizda tasiyabilecegimiz bir internet hizmeti oneriniz var mi?

Tesekkur ederim.

 
Turkcell superbox veya Vodafone redbox var ama 24 ay taahhütlü satıyorlar. Sanırım artık farklı adreslerde kullanmak için +15 lira alıyor.

Eğer kısa süreli ihtiyaç varsa (2-3 ay) şu paketler uygun olur
www.turkcell.com.tr
  • Northern Mariner  (10.06.21 23:08:49) 
Tüketici hakem heyetine başvurup geriye dönük ödediğiniz tüm paraları geri alın. Normalde taşınan yerde servis sağlanmaması bile taahhütü tek taraflı feshinizde geçerli sebep olabiliyor. İtirazlara ait mail falan varsa ekran görüntülerini falan ekleyin.


  • neysene  (11.06.21 01:41:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.