[]

Atasun optik’teki gözlükler orijinal mi?

Merhabalar,

Az önce atasun optik’ten burberry güneş gözlüğü aldım, kutusu siyah üzerinde altın sarısı ile yazılı kalın bir kutuda verdiler ama internette başka bir sitede kahverengi kareli burberry logolu kutu veriyorlar. Aklımda şüphe uyandırdı.

Bilgisi olan var mıdır?

Teşekkürler

 
Herhalde o kutuları fason falan mı yaptırıyorlar nedir. Bende ucuz marka bir gözlük aldım geçen gün osse marka bir gözlük kabında verdiler. Gözlük orijinaldir ya sanmam problem olacağını


  • primetime  (10.06.21 22:33:14) 
Kesinlikle orjinal

Atasun optiklerin sahibi Hollanda merkezli GrandVision grubu.
  • Northern Mariner  (10.06.21 22:49:22) 
Kutuları ortak veriyorlar, modelin kendi kutusunu vermiyorlar. Ama orijinal sıkıntı yok.


  • intihar etsem de kendime gelsem  (11.06.21 00:14:26) 
Boynerde de durum farklı değil. Kutular ayrı gözlükler ayrı geliyor. Resmen kumpirci gibi seti tamamlıyorlar. Ben beğendiğim için raybanın farklı bir model kutusunu çıkarttı diğerini bulamadığı için onu almıştım. Sonra kendi kutusunu getirdi onu da ben beğenmedim. Adam onun kutusu bu değil falan demişti de, geri vermemiştim:) kutunun gözlük için küçük olduğunu sonradan fark ettim tabi.


  • neysene  (11.06.21 01:23:36) 
Raybanların bi kısmının sahte olduğunu, bu şekilde maliyet düşürdüklerini duymuştum.


  • zimbirik  (11.06.21 09:36:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.