[]

Diyetisyen önerisi

Selam dostlar. Tansiyon hastası, alerjik bünyeye sahip, tiroid hastası ve astım olan obez hastaya önerebileceğiniz işinin ehli bir diyetisyen var mıdır? Özel ya da kamu hastanelerinde ya üniversite hastanelerinde olabilir. Teşekkürler
 
Gamze Ekinci


  • jazzabel  (10.06.21 22:42:20) 
diyetisyen değil de diyet önersek? bu diyeti bilen, önerecek bi diyetisyen bulamazsın çünkü...
görece yeni bir diyet ve türkiyede pek bilinmiyor. carnivore diet.

alerjiye karşı zaten eliminasyon diyetleri öneriliyor bu eliminasyonun son noktası. diğer tüm sağlık sorunlarına karşı da yararını gören çok sayıda insan var.

tiroid: meatrx.com
tansiyon: meatrx.com
astım: meatrx.com
kilo verme: meatrx.com
alerji: meatrx.com

diyet hakkında bilgi istersen de en iyi kaynak: www.reddit.com

ben 7. ayımdayım bendeki etkileri şöyle oldu: eksisozluk.com

ideali sadece dana eti tuz ve su tüketiminden oluşuyor. ama problemleri geçtikten sonra süt ürünlerini yumurtayı vs. birer birer test edip etkilerini gözlemleyerek diyetine ekleyebilir. ben yumurta ve tereyağ da tüketiyorum mesela.
  • konetsu  (11.06.21 00:42:49 ~ 00:55:33) 
Ceren cetin
Beslenme uzmani da diyebiliriz aslinda. Kilo problemim yok ama bir takim sıkıntılar nedeniyle tanistik iyi ki de tanismisiz.

instagram.com
  • 65 derece  (11.06.21 00:56:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.