[]

Tembelhayvanlar insanlara sarılmayı seviyor mu?

Bazı videolarda kendileri sarılıyor ama bir yerde slothlar evcil hayvan muamelesi yapılmayı sevmez yazıyordu
Bir gün kosta rika’yı ziyaret edip sarılmak istiyorum ben de çok tatlı hayvanlar
Bir de evde bakılması yasaklı mı?


 
tembelhayvandan tembelhayvana değişir.

ikinci soru da ülkeden ülkeye değişir. türkiyede tembelhayvanla ilgili bir kanun olduğunu sanmıyorum.
  • diffarentiationation  (10.06.21 21:01:43) 
yabani hayvan sana sarilman icin izin veriyorsa eger ya iskence gormustur ya da agir ilaclidir. sosyal medyada milletin evinde gordugun slothlar, kaplanlanrin cogunun da tirnaklari ve disleri sokulmus durumda. bu hayvanlara evcilmis gibi davranmak, onceden o hayvanin ruhunu sokmeden olmaz. bu onlari oldurmekten daha kotu.


  • rm  (10.06.21 21:16:33 ~ 21:16:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.