duşakabini yenilemek

merhaba, kirada oturduğum dairenin duşakabini oldukça eski. ortalama bi duşakabinin kurulum dahil fiyatı nedir? koçtaş gibi yerlerden alsam gelip kuruyorlar mı? ve siz olsaydınız kirada oturduğunuz eve böyle bir masraf yapar mıydınız?

teşekkürler.

daha ne kadar evde oturmayı düşünüyorsunuz? Uzun süre daha diyorsanız, ev sahibine gider teklifte bulunurdum, duşakabini beraber seçelim, %50-%50 ödeyelim diye.

  • burfak  (10.06.21 17:23:51)
yapmazdım herhalde ama duşakabinin durumuna da bağlı.

duşakabinin tekneli yahut teknesiz olmasına göre değişir.teknesiz istiyorsanız gri olanları 600 tl ye kapatabilirsiniz.

koçtaş ekstra ücret ile kuruyor.
  • drako  (10.06.21 17:24:19)
kirada oturanların yanlış değerlendirdiği bir hadise, evdeki demirbaşların ev sahibi sorumluluğunda olması ama öte yandan da kiracının konforunu birebir etkilemesi. yani ev sahibi duşakabini değiştirmiyorsa bile, sizin konforunuzu etkilediği için değiştirmek sizin işinize gelebilir.

eşim, oğlum ve ben 3 kişiyiz evde. ortalamada günde en az 1 saat kullanılıyor duşakabin. hergün 1 saat kullandığımız bir malzeme, bozuksa ama evsahibi değiştirmiyorsa gider ben değiştirrim. benim konforumdan çalıyor.
  • co2s2  (10.06.21 17:42:21)