[]

iphone 11 2021 de alınır mı?

selamlar, şu an samsung note 10 plus kullanıyorum, 2 ay iphone 11 kullandıktan sonra geçmiştim. şu an telefonumdan memnunum ama iphone da bir akıcılık ve uzun vadede değerini çok kaybetmemesinden ötürü geri dönme isteği uyandırıyor.

note 10 plusdan iphone 11'e geçsem artı ve eksi olarak ne gibi durumlarla karşılaşabilirim?


 
bence 11 yerine o butceye yakin dusuk Gb olsa da 12 alirdim. 11in kamerasi guzel ama ekran kalitesi gercekten ozellikle gunesli gunlerde cok kotu


  • ala09  (10.06.21 16:16:39) 
samsung amoled ekrandan ip11'e geçersen ekranı sevmezsin. Kalem kullanmıyorsun sanırım, kullansan zaten geçmeyi düşünmezdin. 11'de ekranı ve ağırlığını sevmezsin sanırım eksi durum o. Yoksa hız vs konusunda iyidir.

ben de 12 alırdım. Ben 12 mini de alırdım o da çok güzel ama note10+ baya büyük sanıyorum, büyük seven kişi miniyi sevmez.
  • nhk ni youkosu  (10.06.21 16:25:48 ~ 16:26:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.