[]

sezen aksu'nun bir şarkısını hatırlayamadım

Merhaba,
Zamanında Beşiktaş tribünlerinde söylenen "yeeeeteeeeer yıldırım..." şeklinde bir tezahürat vardı.
Sezen Aksu'nun adı aklıma gelmeyen şarkısının nakaratı da aynı o şekilde başlıyordu benzettiğim kadarıyla. Sezen Aksu'nun da "yeter" isminde şarkısı varmış fakat aradığım şarkı o değil.
Şarkının adı sanki nakaratın başında söylenen iki heceli kelimeymiş gibi geliyor fakat diskografide 2 heceden oluşan şarkı isimlerine baktığımda bulamadım, acaba farklı birinin şarkısı mıydı bilemiyorum.

teşekkürler.

edit: rose parks, teşekkürler :)

 
beşiktaşlı bir sezenci olarak tahminimi bırakayım bakalım doğru mu

youtu.be
  • rose parks  (10.06.21 02:13:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.