[]

Çiçeksepeti'ne Alternatif Çiçekçi?

SB.

Bloom and Fresh'ten memnundum ama fiyatları ütopik bir seviyeye ermiş, anneme aldığım ortanca da 3 günde soldu gitti.


Özellikle Orkidesi iyi olan, var mı öneriniz?

Anadolu yakası.

Teşekkürler

 
Osevio

Ciceksepetinden ayrilanlar kurmus. Ilk siparisimde onlardan kaynakli bi aksaklik olmustu. Magdur etmediler ama musteri hizmetleri ugrastirdi biraz.

Goz atabilirsiniz.
  • brkylmz  (09.06.21 20:16:12) 
Google'dan annenizin evine yakın çiçekçilere bakın, yorumları olumlu bir çiçekçiyi arayarak isteğinizi sipariş verin. Hem fiyat hem süre olarak çok daha makul oluyor.


  • biravekahve  (09.06.21 20:51:37) 
Heryerbitki den ben ve tüm çevrem çok memnunuz fiyatlarıda diğerlerine göre daha iyi göz atmanı öneririm. Müşteri hizmetlerinde ki tatlış kızada selamlar her sorumuzu sıkılmadan bıkmadan cevaplıyor

www.heryerbitki.com
  • Eda Serin  (10.06.21 10:07:18) 
tazeçiçek kullanıyorum ben memnun kaldım hep


  • karsiyakaliyiz  (10.06.21 10:35:55) 
Erenköy'de Sera Serap Çiçek var Kantarcı Rıza Sokak'ta. Çiçekleri güzel ve taze, ben genelde kendilerine sipariş ediyorum. Evime yakın olduğu için genelde gidiyorum ama telefonla sipariş, havale imkanı da vardır illa ki.


  • SiyamkedisiZorro  (10.06.21 11:32:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.