Bize ne olmuş olabilir? (çok yedikten sonra)

Dün akşam yemeği fazla kaçırdık. Üstüne tatlılar, meyveler yedik. Çok ağırdı yediklerimiz, alışık değiliz.
Sabaha karşı karın ağrısıyla uyandım, tuvalete de gittim ama bugün kendimi hasta gibi hissediyorum. Çok uyuyamadım. Baştan aşağı her yerim ağrıyor. Bu ağrıya anlam veremedim. Grip ağrısı gibi. Ama solunum yolunda hiçbir sorun yok, sadece müthiş halsizlik ve her yerimin ağrıması durumu var. Biraz da karnım ağrıyor.

Kız arkadaşım da benim kadar olmasa da benzer semptomları yaşıyor.
Normal mi bu ağrılar?

yemekten ziyade covid semptomlari bunlar. bir test yaptirin.

  • buenosdias  (09.06.21 13:43:45)
Test yaptırmakta fayda var. Ben de pozitif olduğumda göğsümde ağrı yada öksürük yoktu. Sonradan ortaya çıkmıştı. Halsizlik, huzursuzluk, biraz boğaz ağrısı gibiydi bendeki belirtiler.

  • silah taciri  (09.06.21 14:16:58)
covid birader doğruca teste.

  • jamswety  (09.06.21 15:15:55)
yemeklerden birinde bozuk bişey olabilir.

  • orpheus  (09.06.21 16:07:19)
Yiyeceklerden biri dokunduysa vücudunuz susuz kalmış olabilir. Halsizlik, vücut ağrısı falan susuzluk semptomu da aynı zamanda. Dehidre olmadığınıza emin misiniz?

  • zimbirik  (09.06.21 16:56:09)