[]

Kırmızı şortu siyaha boyama

Nike marka 2 adet futbol şortum var. Haliyle pamuk değil tamamen polyester bir kumaş. Çeşitli boyalar var ama polyester bir kumaşta bu boyalar tutar mı? Tutsa dahi zamanla bu boya spor amaçlı kullanacağım için terleme sonucu akar mı bilgim yok. Bu kırmızı şortu sağlıklı yollardan siyaha çevirmem mümkün mü? Mümkünse nasıl bir yol izlemeliyim?

Not: beyaz dikim logoya sahip ama çok da önemli değil, şort siyah olsun da logosu kapansa da mühim drğil.


 
Eskiden kumaş boyası ile kaynatılırdı, artık çamaşır makinesinde kullanılan boyalar var. Düzgün olduğuna dair yorumlar var henüz denemedim ben de ama en sıcak ayarda olur gibi sanki.

www.gittigidiyor.com
  • hedep  (09.06.21 13:49:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.