d-smart'a bilgilerimi verdim, hata mı ettim?

dsmart go'ya internet üzerinden 1 ay ücretsiz diye abone oldum. tc kimlik no ve doğum tarihini girdim. ardından dsmart resmi numaradan biri aradı, adım soyadımla hitap etti. güvenlik açısından da baba adımı söyledim. resmi kurum ve telefon diye söyleyiverdim ama sonra pişman oldum. sizce aptallık mı ettim?

Resmî kurum diye belirtmişsiniz. Bence telaşlanacak bir şey yok.

Dahası tck no, telefon, adres vs. otobüs firmalarından tutunda e-ticaret sitelerine kadar her yerde var zaten. Kaç defa patladı bilgilerimiz. Geçen hafta yeni hat açtırdım, iki gün sonra digiturk aradı. Düşünün verilerimizin ne halde olduğunu.
  • Başkalaşım  (09.06.21 13:07:09)
bilgileri verme açısından çok fazla sorun olmasa da (artık bilgilerimiz her yerde) bence evet. o 1 ay ücretsiz dedikleri olur sana 3 aylık faizli, cayma bedelli bilmem kaç lira falan filan.. kapatmak için uğraşıp durursun. şartları nedir bilmem ama uzun uzun maddeleri vardır o okudum onaylıyorum dediğin sözleşmenin, hah işte orada aleyhine bir şeyler mutlaka vardır.

  • Improbable  (09.06.21 13:12:15)