[]

Macbook prodan lenovoya geçiş

Selamlar, 8 gb ram 128 gb ssd i5 8. Nesil 2019 macbook pro kullanıyorum. Bazen kasmalar yapıyor slayt vs. Hazırlarken.
Lenovoları oldum olası sevdim ve kullandım. Hangi modele geçersem beni memnun eder. Görüntü olarak kaba olmaması 16 gb ram en az 512 ssd mx ekran kartı olursa artı olur.

Thinkpad serilerine de bakıyorum.

Kullanan, tecrübe edenler tavsiyelerde bulunabilirler mi?

 
lenovo yoga serisini çok beğeniyorum. Slim 7 ya da Creator 7 olabilir.

Thinkpad T14 kullanıyorum iş yerinde. Macbooktan sonra oyuncak gibi gelebilir malzeme kalitesi ve kullanım olarak. Çok basit bir örnek vereyim: Kapağını açtığında alt taraf da birlikte geliyor. Yoga serisinde böyle değil. Arada ciddi bir fark var.
  • himmet dayi  (09.06.21 09:20:56 ~ 09:22:09) 
Öncelikle hayırlı olsun. Doğru tercih. Ancak benim tavsiyem Yoga serisi değil ThinkPad'dir. ThinkPad'ler iş bilgisayarıdır. Senelerce sorunsuz kullanırsın. Ben bilgisayarcıyım, benim tercihim de her zaman Lenovo ThinkPad ya da Dell olmuştur. İşlemcisi yüksek (AMD de olabilir, farketmez), 32gb ya da üstü ram ve ssd'li bir tane alırsan rahat 10 sene kullanılır.


  • prole  (09.06.21 10:28:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.