[]

coronavirus aşı

Arkadaşlar selamlar

Dün gece bu saatlerde 23:30 gibi biontech aşısı oldum ve sanırım tüm yan etkileri yaşıyorum. her yerim ağrıyorum, aşı olduğum yer kesilmiş gibi ağrıyor. aşı olan kolun elinde hafif uyuşma vs. hepsi var. aralık ayında corona geçirmiştim ve bu kadar ağrı olmamıştı. bu normal mi? doktora mı gitmek lazım?


 
aşıyı yapan hemşire "ağrınız olursa bir tane parol alabilirsiniz" dedi. endişe etmenize gerek yok. bu yan etkiler beklenen etkiler zaten. aşının bağışıklık oluşturduğunu gösteriyor. yarın çok daha iyi hissedeceksiniz diye düşünüyorum.


  • nathanieltroy  (08.06.21 23:43:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.