ayni boyda kizla olur mu?

ben de 176'yim, o da:/

yanyna geldik birebir ayniyiz diyebilirim. tas catlasa yarim santim vardir aramizda ama bence o bile yok xd

kizlar takilir mi buna cok ne diyursunuz?

Kafaya takma üstad topuklu giyersin :)

  • ozgurluk savascisi  (08.06.21 16:00:11)
@ozgurluk savascisi hocam kiriliyor kalbim biliyorsun degil mi?

  • mhmtt  (08.06.21 16:01:09)
"kızlar" takılmaz ama senin kız takılabilir, çok kişisel bişey.
yürümeden bilemezsin, önce bi yürü.

  • Jux  (08.06.21 16:01:21)
Ikiniz de 1.80m+ olsaydiniz takilmazdi çunku zaten kendisi de hayli uzun olacakti.

Ama simdi kendisi uzunken sen standartin altinda kalmissin, takacagini zannetmiyorum ama 1.86'lik delikanlilarda gözü kalabilir.
  • Avoiding The Puddle  (08.06.21 16:01:35)
Olur tabi neden olmasın :) Boy uyumluluğundan ziyade fikir uyumluluğuna odaklanın bence.

  • amanos  (08.06.21 16:02:25)
Takılır.

  • prole  (08.06.21 16:10:29)
oha bide soruyor musun. boyle bir cift gorsem direkt polisi ararim. tamam medeniyiz falan o kadar da uzun boylu degil yani.

  • buenosdias  (08.06.21 16:14:46)
@mhmtt kirildiysan afedersin. Bence hiç problem yok. Sorun etme Boşver

  • ozgurluk savascisi  (08.06.21 16:21:25)
@ozgurluk savascis yok be kanki takiliyorum:D

  • mhmtt  (08.06.21 16:23:27)
Eşim benden 6 cm uzun ama o göbekli ben zayıfım, aynıya yakın duruyoruz buna rağmen arada topuklu ayakkabı bile giyiyorum sorun etmiyoruz. Onu geçiyorum ama gayet sevimliyiz bence. İkimiz de takılmıyoruz böyle şeylere, keyfimize bakıyoruz.

  • somethinginthewayshemoves  (08.06.21 16:23:59)
kiz belki ok ama sen yapamaz gibisin dostum

  • ala09  (08.06.21 16:30:02)
Eşim de ben de 1.74’üz. 2 yıl olacak, evliyiz. Ona kalsa topuklu giyebilirsin ben sorun etmem diyor ama ben giymemeyi tercih ediyorum. Aynı boy tamam ama uzun olmak istemem kız tarafı olarak.
Benim için, erkek daha kısa olmadığı müddetçe sorun yok :) Ama çok göreceli bir mevzu.

  • hrvl  (08.06.21 16:50:16)
Selam ben aynı boydaki kız, sorun olmaz diyorum. O boyda bu ülkede yaşayan kadın alışıyor böyle şeylere zaten. Daha değerli şeyler var.

  • turkce konusan uzayli  (08.06.21 17:11:14)
1.76 bir kızı yarma gibi gösterecek bir boy değil. Ondan aynı boyda olmanız çok sıkıntı olmaz.

  • arnold schwarzeneger  (08.06.21 17:25:55)
ben o boydayım, hep de flörtlerim benimle aynı boyda oldu. yan yana garip hissediyordum. katı kurallar yok tabii ama en kötü benden 10 cm uzun olsun diyorum :)

  • candide  (08.06.21 17:59:31)
Ben, benden uzun birini isterim, hic benden kisa sevgilim olmadi olmasin da bi zahmet boyum 155. Ama bence erkegin kadin topuklu giydiginde yine kadini gecebilecek boyda olmasi lazim. Mesela eşimin boyu 175

  • matilda  (08.06.21 19:34:57)
sorun olmaz olur mu?
ayakkabini giyiyor, kazagini giyiyor gomlegini giyiyor. ulam abimle yapiyorduk biz bunu. simdi hatunla yapar olduk. paylasamamakla alakasi yok bu anlattigim tuhaf duygu.
bir sey olmuyor yatakta boylar esitleniyor devamke namin yurur.
  • dio  (08.06.21 21:00:03)
Bir şey olmaz ya. Kız ortalama üstündeymis zaten. Hiç de garip Durmaz.

  • Benyinegulerim  (08.06.21 21:56:33)
sen kalıplıysan sorun olmaz
5-10 cm kısa olsa ideal olurdu
sinirlendirmezsen topuklu giymez senin yanında
başka da bir sorun yok
  • bir soru sorcam  (09.06.21 12:03:05)
Ortalamadan uzun kizlarda garip bir "sevgilim de uzun olsun" takintisi var anlam veremedigim. Toplumun gozunde uzun kadin kisa erkek ciftinin komik gozukmesi ile alakasi vardir diye tahmin ediyorum. Boylariniz ayni ise sorun etmez gibi geliyor.

  • cleric  (09.06.21 14:50:25)
Senden daha kalıplıysa sorun olabilir, ama modern dünyada bu şeyler kafaya takılmamalı.

  • Arkabi08  (10.06.21 11:15:53)
Bu duruma kızlar değil, erkekler takılıyor daha çok. Zaten Türkiye standartlarına göre uzun boylu bir kız 1.76 ve zaten Türkiye standartlarında erkeklerin boy ortalaması da 1.85 değil. O yüzden beklentisi çok yüksek değildir kızın, en iyi ihtimalle kendinden 5 cm uzun biri olacağını biliyordur.

  • remeddy  (12.06.21 17:31:07)