Bodrum otel tavsiyesi

20 Haziran gibi Bodrum'a gitmeyi düşünüyorum. Turgutreis Yasmin bodrum resort otelini düşünüyorum. Daha önce giden varsa bilgi verebilir mi ? Bir de başka otel önerisi de alabilirim. Yemek kalitesi ve deniz önemli benim için. Bir de merkeze ve barlar sokağına gitmeyi düşünüyorum sık sık. Aracım olmayacak, ulaşım zor olur mu? Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

Turgutreis merkeze pek yakın sayılmaz. Direkt merkezde bir otel tutarsan, merkezin de denizi iyi değil.

Merkeze gece hayatı için gideceksen, merkezde kal mutlaka, gece dönme masrafıyla uğraşmazsın. Gündüz denizi güzel yerlere gidersin, gece de merkezde eğlenirsin. Tam tersini yaparsan ulaşım için genellikle taksi kullaanman lazım olur ki baya pahalı.
  • roket adam  (08.06.21 14:42:01)
turgutreis merkeze 18 kilometre. 10-15 dakikada bir dolmuş var. ulaşım sıkıntı olmaz.

saat 22.00'den sonra sokağa çıkma yasağı var, gece hayatını geçiniz ama barlar sokağı 22.00'den önce de güzel.

roket'in dediği gibi merkezin de denizi iyi değil. gerçi turgutreis'in de denizi çok iyi değil. deniz için de illa başka bir dolmuşa binip denizi güzel tarafa gitmek lazım. turgutreis'ten gidebileceğiniz tek alternatif akyarlar tarafı. bodrum merkezden istediğiniz her yere dolmuşla ulaşabilirsiniz.

ben yazlıkçıyım, otel bilmem ama benzer konuları sorabilirsiniz. 1982 yılından beri 2005 ve 2012 yılları hariç bütün yazlarım turgutreis'te geçti.
  • kibritsuyu  (08.06.21 16:03:52)
ben daha önce gitmistim 2 kez. tripadvisor'a da ayrıntılı bilgilendirme yazmıstım. aracınız yoksa merkeze uzak onu söyleyebilirim. tesis ortalama. denizi harika.

  • eagle is free  (09.06.21 13:12:20)