rdr2 arthur morgan'ın günlüğünü okuma?

dikkat spoiler içerebilir, içermiyor ama oyunun sonu hakkında bir fikir verebilir lütfen oynamadıysanız, oynamayı düşünüyorsanız ya da halihazırda oynamaya devam ediyorsanız bu soruyu okumayınız teşekkürler.

bir salaklık edip asla günlüğünü okumadım arthur'un. şimdi john ile oynuyorum ve eski görevlere dönsem de günlük artık yok. internette el yazılı hali var ama hem yazılar okunaksız hem de zaten o kadar ingilizcem yok.
kopyalayıp google translate'ye atabilsem de olur. yeter ki okuyayım. var mı bir yolu? oyunda yama var ama günlüğe hiçbir şekilde ulaşamıyorum.
teşekkürler.

arthur'un günlüğünü almıyor muydu john?

  • chavezding  (08.06.21 00:58:15)
ben de alıyor diye biliyorum ama üzerinde yok.. önceki sayfalarda da hiçbir şey yok :(

  • matilda  (08.06.21 00:59:55)
www.aicosplays.com
En altta PDF ve tek tek resimlere giden Dropbox linkler var.

  • kobuzchu kiz  (08.06.21 07:08:52)
Şurada ingilizce bilmeyenler için oyunun baştan sona türkçe altyazılı hali var. Burada günlüğü okuduğu anlar tek sahnede yoktur belki ama bölüm bölüm de olsa vardır.

www.youtube.com
  • iwasbornonamountainside  (08.06.21 18:42:53)