iş telefonu almanın zamanı nedir?

bekledim bekledim gerek yok dedim ama yavaştan çok ufacıktan canımı sıkmaya başladı şahsi telefonumu iş için kullanmak. talep ettim ama pek ciddiye alınmadı gibi. bastırsam alırım da çok da zorlamak da istemiyorum çok hevesli değillerse.

tr şartlarını düşünürseniz ne derdiniz şu kadar günlük arama, günlük şu kadar dk tel görüşmesi gibi.

canını sıkmaya başladığı andır.

  • alt4y  (08.06.21 00:19:42)
Eğer o iş yerinden ayrılırsan, müşteriler yine seni aramaya devam edecek. Hele birde Şu andaki firmaya rakip olursan, firma müşteri kaybetmeye kadar gider.
Böyle bir şey söylesen olur aslında.

  • etna  (08.06.21 08:28:02)
iki telefon taşımak, şarjını takip etmek çok da keyifli bir şey değil.
iş telefonu alsan da zannetme ki herkes iş telefonundan arayacak, her iki telefondan da arayacaklar.

Sana önemli bir maliyeti yoksa alma derim, ayrıca tüm müşterilerin senin kişisel telefonunu araması iyi bir şey.
iPhone 12 aldırabilirsen o zaman iş telefonu al derim.
  • michael_knight  (08.06.21 08:56:07)