2li koltuk icin 4k cok mu

tek yasiyorum bekar evi zaten de cok hosuma gitti koltuk :(

alsam mi? var param aslinda ama bilemedim cope atilan para diye dusunuyorum bi yandan da begeniyorum.

napsammmmmm

çok, koltukta neyi beğendiğinize bir bakın. renk, model, kumaş cinsi vs. buralardan yola çıkarak uygun fiyatlı muadillerini bulabilirsiniz belki.

  • ofelia  (07.06.21 17:40:43)
yeni türkiye'ye hoşgeldin.

düzgün bir mobilya almak istiyorsan artık ne yazık ki normal bir rakam. ikea'da bile 3 binden aşağı iyi koltuk yok.
  • sir gawain  (07.06.21 17:42:43)
Beğendiyseniz alın yahu kime göre neye göre çok :)
Bana göre aradığım işleve sahipse ya da bayıldıysam çok değil. Geçen yıl 3bine misafirler rahat yatsın diye bir ikili koltuk aldık, gerçekten aşırı rahatmış arada yatıyorum ahah her kuruşuna değdi mesela.

  • somethinginthewayshemoves  (07.06.21 17:42:45)
Çok.

5-6 bin lira aralığına hem gayet şık hem de kaliteli oturma grupları var 3+2+1 şeklinde. Maaşlı çalışan değilsen al ama ben 4k bir ikili koltuğa vermezdim.
  • himmet dayi  (07.06.21 17:43:04)
Belki baska alanlarda bosa harcadigin para varsa onlardan kisip butceyi dengeleyebilirsin. Veya onumuzdeki 18 ay diger genel harcamalardan ayda 200 lira kis.

Bir de linkini ver de bakalim koltuga.
  • hot potato  (07.06.21 17:47:15 ~ 17:47:34)
Küçücük bir ikili koltuğa 4000 gerçekten çok. İsraf.

  • ozgurluk savascisi  (07.06.21 18:41:27)
ikinci eli yok mu bu urunun link veya foto? :) yani sandalyeler 1000 tl iken ikili koltuk 4000 cok mu dusunmek lazim malzemesine gore degerlendirmek lazim ahsap urun olsa kalitesini anlardik ama koltuk icin bekar evime alcak olsam teshir urunlere bakardim cok para vermemek icin

  • ala09  (07.06.21 22:21:13)
www.bellona.com.tr

budur hacular
  • mhmtt  (15.06.21 10:24:15)
Ben tam tersini düşünüyorum. Hoşunuza giden bir mobilya evinizi güzelleştirecektir. Bekarsanız ikinci ele veya dandik olana mı layıksınız yani? Bu anlayışı saçma buluyorum. Parayı kazanan sizseniz alın tabii ki.

  • ruhen hastayim ben  (15.06.21 11:29:22)
yenibosnadaki eskidji bazaarda vardır kesin bu tarz ya eğer uyguna ararsanız. tarzı çok yaygın bi model göründü yatak olması haricinde.

  • ala09  (16.06.21 00:31:34)
@ala09 bakacagim tesekkurler

  • mhmtt  (16.06.21 09:37:55)