[]

İstanbul Havalimanlarına ulaşım sorusu

Merhaba.

İlk sorum Esenler Otogar'ından Yeni İstanbul Havalimanına direkt ulaşım var mı? En kestirme ve kolay yoldan nasıl ulaşabilirim?

İkinci sorum yine Esenler Otogar'ından Sabiha Gökçen'e Marmaray ile Anadolu Yakası'na gidip daha sonrasında oradan aktarma ile havalimanına geçmek mantıklı mı? Bu yöntemden daha kestirme ve hızlı bir ulaşım yöntemi var mı?

Teşekkürler.

 
1- www.hava.ist buradan sefer saatini öğrenip direkt gidebilirsiniz.
2- yine aynı şekilde havaş da kullanılabilir ama sabiha'ya alternatif ulaşım şu şekilde olabilir:
otogar'dan metroya binip merter durağında ineceksiniz. ardından merter'den metrobüse binip uzunçayır durağında ineceksiniz. buradan e10 veya e11(bunlardan biri transit gidiyor biri sağa sola çok uğruyor) numaralı otobüslerle havalimanında gidebilirsiniz.
  • golgi aygıtı  (07.06.21 09:46:29) 
golgi aygıtı'na ilaveten E-10 çok dolanan (D100'den gider), E-11 ise az durakta duran (TEM'den gider) otobüs. E-11'i tercih etmekte fayda var.


  • himmet dayi  (07.06.21 09:58:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.