[]

Son kullanma tarihi geçmiş lens kullandınız mı hiç?

Zamanında lens almıştım. Alışamadım ve kullanmadım, motosiklet sürerken takayım diyorum ama iki yıl geçmiş son kullanma tarihi, gözü mahveder miyiz?
 
1 ay 3 ay olsa neyse... hadi olsun olsun 6 ay olsun... 2 yıl nedir arkadaş bunu tecrübe eden bile yoktur umarım :') riske etmeyin. açın bakın belki elastikliğini, oksijen geçirgenliğini falan da kaybetmiştir. ben takmazdım.


  • olutaklidi  (06.06.21 22:27:45) 
Ölmüştür o


  • neysene  (06.06.21 23:33:23) 
Sakin ha takmayin aman diyim. goz bu yahu...


  • invictae  (06.06.21 23:58:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.