[]

cevap gelmeyen pandemi destek başvurusu (ve cimer)

1 ay önce e-devlet'ten "pandemi destek ön başvurusu" yaptım. evde oturanların bilgisini istiyor, en sonunda da parayı neden istediğimi soruyor. uzun uzun yazdım, yolladım bir ümit ama hala bir cevap alamadım. başvurumun karşısında hala aynı ifade, "süreç devam ediyor" yazıyor.

diyorum ki, cimer'e yazsam, "şu zamanda başvuru yaptım, hala cevap gelmedi, öldük bittik, açız, lütfen başvurumu inceleyin" desem, antipati çeker miyim? "vermeyin bu salağa" denir mi?

yani eğer bana bir olumsuz geri dönüşü olmazsa cimer'e yazıp şansımı denemek istiyorum.

ek olarak: niye ön başvuru demişler ki? bu başvurum kabul edilirse sonra başka şeyler de mi yapmam gerekecek? bir aşamadan daha mı geçeceğim?

 
Neden antipati çekesin ki, önce başvuru yaptığın birimle iletişim kur, halledemezsen yaz gitsin cimere


  • primetime  (06.06.21 19:49:06) 
başvuru yaptığım birim ne, bilmiyorum ki. e-devlet'ten başvuru yaptım işte. onu nereden nasıl bulayım?


  • hlot  (06.06.21 20:34:49) 
gecen sene basvuran tanidiklarimda bile hala surec devam ediyor yaziyor.


  • rockinside  (06.06.21 22:41:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.