Bana covid aşısı çıkmış

Bir kronik hastalığım yok. 29 yaşındayım. Öncelikli grupta yer alan bir sektörde çalışmıyorum.

Peki bana neden aşı hakkı çıkmış olabilir?

Öncelikli grupta yer aldığımdan çıktı diyor sistem.

Aşı olurken soruyorlar mı size neden aşı çıktı diye? Bir sıkıntı olacak diye korkmuyor değilim.

hayır sormuyorlar

  • clones  (06.06.21 15:26:44)
duyma engeliniz yok muydu sizin? o yüzden çıkmıştır.

  • rose parks  (06.06.21 15:27:03)
Belki öncelikli meslek grubunda çalışıyorsunuzdur henüz duyurulmamıştır. Yarın öteki gün duyurulacaktır. (Bir ihtimal yani)
Mesela bugün öğretmenlere açılmış.

  • a perfect lie  (06.06.21 15:28:33)
@rose parks kronik rahatsızlık ya da risk yaratacak bir durum değil.

  • denizgonen  (06.06.21 15:31:15)
@denizgonen biliyorum ama engelli denilerek öncelik tanınması muhtemel.

  • rose parks  (06.06.21 15:35:17)
işitme engelliler aşı olmaya başladı. arkadaşım da oldu, oradan biliyorum. sıkıntı yaratacak hiçbir olay yok yani.

  • pisiklet  (06.06.21 15:58:13)
Üzümünü ye, bağını sorma. Aşı görürsen giriş, dayak görürsen sıvış.

  • d max  (06.06.21 16:06:29)
şimdiki durumu bilmiyorum ama engelli olduğum için değil kronik hastalığım olduğu için aşı çıkmıştı bana.

  • sutlu nescafe  (06.06.21 16:50:28)
www.youtube.com

kimse bir şey sormaz randevu verildiyse kime ne. milletin işi başından aşkın zaten en son umursadıkları şey size neden aşı çıktığı olur :)
  • signore  (06.06.21 16:55:12)