[]

20 yaş dişi çekildikten sonra dikişlerinin alınması

Merhaba, iki gün önce 20 yaş dişimi çektirdim, doktor dikiş attı. bir hafta sonra gel dikişleri alalım dedi. Fakat bu süreçte farklı bir ilde olmam gerekiyor. Farklı bir ildeki hastaneye uğrasam dikişi alırlar mı, problem olur mu?
 
Tamamen totomdan sallayacagim ama bence alirlar ya... Cok basit bi islem ama bilemedim yine de.


  • invictae  (06.06.21 11:18:45) 
geçmiş olsun. bunu doktoruna niye sormadın onu anlamadım ama naçizane tavsiyem dikişi atanın sökmesi uygun olur, zira başkası bazen gizli kalmış dikişleri göremeyebiliyor.


  • makarnavodka  (06.06.21 11:22:40) 
başka bir ilde olma zorunluluğunu bugün itibarıyla haber aldığım için soramadım. teşekkür ederim cevaplar için.


  • biravekahve  (06.06.21 11:58:19) 
ben başka diş doktoruna aldırmıştım.


  • sttc  (06.06.21 16:18:09) 
Beni dikisler kendi atar diyerek gondermislerdi. Lan yoksa?


  • melancholia  (06.06.21 16:19:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.