Yet another çalışma sandalyesi sorusu

Şimdi diğer duyurulara baktım ama tam aradığımı bulamadım gibi.

12 yıl önce herman miller bi sandalye almıştım, müthiş bişeydi, ama ne yazık ki kırıldı. Sitesinden baktım fiyatları 10 bini geçmiş, seneye hayatımla ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim olmadığı için bir sandalyeye o kadar para vermek istemiyorum.

Dolayısıyla ikea falan baktım. Sorun şu ki benim g*tüm biraz büyük ve sandalyede bağdaş kurarak oturuyorum. Sığamadım markus'a jarvfjaller'e falan. (İsveçliler fit insanlar herhalde). Dxracer'a da sığmıyorum.

Hem rahat rahat bağdaş kurup oturabileceğim kadar büyük, hem de çok pahalı olmayan bir sandalye tavsiyeniz var mıdır? Çok rahat olsun, ayarlanabilir olsun, uçsun kaçsın falan gibi bir beklentim yok. Sığayım ve belimi öldürmesin yeter.

ben düz bi koltuk alıp yandaki kollarını sökmüştüm, aynı şekil bağdaş kurarak otururum arada

  • nahtoderfahrung  (05.06.21 22:03:51)
@nahtoderfahrung, tekerleksiz/hareketsiz olması sorun yaratmıyor mu?

  • plutongezegendegilmi  (05.06.21 22:08:39)
düz derken fazla özelliği olmayan tekerlekli bir ofis koltuğu demek istemiştim :)

  • nahtoderfahrung  (05.06.21 22:28:26 ~ 22:28:36)